KRUNKS MORE

Ansambel Krunks More - ehe muusikaelamus erilistele sündmustele!

 

Kaasahaarav eestikeelne originaalmuusika ja põrutavalt professionaalsed pillimehed. Nooruslikud ja hoogsad Krunksid loovad positiivsest energiast säriseva atmosfääri. 

 

Tõeliselt rõõmsa olemusega originaalmuusika ansambel Krunks More on esinenud Eestis paljudel suurematel ja väiksematel lavadel. Krunks More on täpselt sobiv bänd pulma, kui sa soovid oma pulmapeole folgilikku hõngu lisada.

Tänu folgilikule kõlale ja sügava sõnumiga laulusõnadele on mitmed Eesti rahvatantsuansamblid seadnud bändi lauludele tantse ning kolm lugu bändi peagi ilmuvalt plaadilt esitati 2019. aastal maakondlikul laulupeol (Järvamaa laulupidu). Ansambel Krunks More esitab ühisest sünergiast sündinud loomingut, mille sõnad ja viisid on kirjutanud bändi solist Astra Merivee.

 

Krunks More naudib täiel rinnal esinemist ja seetõttu hoolitseb ka kontserdipubliku ihu ja hinge eest: kui süda rõõmust hüppab, teevad seda ka jalad.

 

Lisaks on ansamblil tõeliselt omapärane ja eristuv koosseis: 2 vokaali, 2 trombooni, akordion, flööt, kitarr, klaver, trummid ja kontrabass. Kuna üks tromboonimängija mängib paljudes lugudes klaverit ja teine kitarri, siis on Krunks More´i kava põnevalt mitmekesine. Tromboonimängijad armastavad ka lavalt maha hüpata ja rahva seas elevust tekitada, lisades nii kontserdile veelgi värvi.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram