FIRMAST

Pianoman Muusikakorraldus OÜ on 2012. aastal asutatud muusikalisi terviklahendusi pakkuv ettevõte. Ettevõte koondab enda alla professionaalsed muusikud ning muusikakollektiivid.

Meie pakutavad teenused hõlmavad kogu muusikateenuse valdkonna alates üksikesinejatest ja muusikakollektiividest kuni helitehnilise ning lava- ja valgustehnika lahenduste pakkumiseni.

Pianoman Muusikakorraldus OÜ lai muusikute võrgustik annab võimaluse meile teenindada teid kõikjal Eestis ning   ka väljaspool, ilma, et peaksite selleks ise sobivaid kontakte otsima.

Tihe koostöö oma partnerettevõtetega on garantiiks, et suudame oma klient teenindada ühtviisi kvaliteetselt kõikjal. Oleme oma äritegevuses vastutustundlikud, keskendudes nii sellele, mida me teeme kui ka sellele, kuidas me seda teeme.

Pianoman Muusikakorraldus OÜ soov on olla Teile hea partner, leidmaks sobivad muusikud ja ansamblid teie poolt korraldatud sündmustele.

Teistest muusikaagentuuridest eristab Pianoman Muusikakorraldus OÜ-d see, et pakume laia hulka artiste, kes kõik on läbinud kvaliteedikontrolli. Pakume vaid professionaalsete muusikute teenust. Agentuur on keskendunud muusika kvaliteedile, mitte ainult staaridele.

MEIE MISSIOON ON:

Väärtustada ja populariseerida kõrgtasemel professionaalset muusikalist esitust – olla professionaalse muusikalise esituse evangelist.